Minust

Tere armas külaline!
Mina olen Karin Rauba. Olen nüüdseks juba üle 10 aasta tegutsenud lummavas paberimaailmas, enne seda töötasin 8 aastat reklaamibüroos - see on andnud mulle suure kogemustepagasi. Just seetõttu saan pakkuda käsitööna valmistatud paberisümboolikat, mis on perfektselt viimistletud ja hoolikalt läbi mõeldud sobimaks kokku teie soovide ja sündmuse muude detailidega. Mina usun, et iga pulm või muu tähtis sündmus on eriline, sama eriline kui minu poolt disainitud tooted – tehtud hingega ja just teile.

Samuti saab minu käest tellida reklaammaterjali ettevõtetele - olgu nendeks visiit- või kinkekaardid, plakatid, bännerid või flaierid. 

Meeldivate kohtumisteni!
Tähtsamad äramärkimised: 

2021 Eesti Muusikaettevõtluse Auhinnad Aasta albumikujundus nominent -
Mari Kalkun „Õunaaia album“ – plaadikujundus ja käsitöö: Mari Kalkun ja Karin Rauba (Dreamlamb OÜ), ketta kujundus: Kaarel Vahtramäe, produtseerinud: Mari Kalkun ja Marili Jõgi.2014 aasta detsembris ilmus Virgylia ja Guido Soosaare sulest karpide valmistamist õpetav raamat "Raamideta papimaailm", kus näidistööde hulgas oli ka Dreamlamb'i loomingut.

Alates 2013 aasta oktoobrist- 2015 oktoobrini  olin Tartu Loomemajanduskeskuse inkubant, mis andis ja annab ka edaspidi võimaluse ennast pidevalt erialaselt täiendada.  2016-2022 rentisin  stuudioruumi Tartu Loomemajanduskeskuse imelise atmosfääriga majas Kalevi tänaval. 

2014 aasta aprillis ilmus ajakirjas Maret artikkel "Paberimaailm peatab aja", kus tutvustatakse Dreamlamb'i tegemisi.
2013 aasta juulis ilmus Virgylia Soosaare köitmistehnikaid tutvustav raamat "Köitev köitmine", kus näidistööde hulgas oli ka Dreamlamb'i loomingu näidised.

5. juulist 2013 - 6. juulini 2014 aitas Dremlamb'il rakendustarkvara ja põhivara soetada Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja starditoetuse programm.