Tellimisinfo
  • Tellimuse vormistamiseks kirjutage oma soovist e-posti aadressile info@dreamlamb.eu, täitke allolev tellimusvorm või helistage numbril +372 505 6708. Vajadusel saame kokku leppida kohtumise, kus saame täpsustada tellimust või teeme seda e-posti teel.
  • Kui on kokku lepitud toote, koguse, hinna ja disaini osas, edastan ettemaksuarve 50% ulatuses. Arve teisele osale lisandub postikulu ning teise osamakse maksab tellija enne toodete postiga saatmist. Soovi korral teen valmis tellimusest foto. Vajadusel teen näidiskutse, mille hind on sõltuvalt kutse keerukusest 6-10.-  Ühe lisakeelega (nt vene või inglise keelne) kutse koostamine maksab 8.- (olenemata kutsete arvust). 
  • Kutsete puhul ootan teksti osa Wordi failina. Saadan valmis kujundatud teksti kinnitamiseks ja kontrollimiseks. Tellija vastutab tema poolt antud failis võimalike esinevate kirjavigade eest. Tekst trükitakse sellisena, nagu see on antud. Omalt poolt pakun vaid teksti välimuse vormingut. Nimekiri palun koostata täpselt nii, nagu soovite neid näha kutsel (Kallis ema, Head Mari ja Meelis). Soovitan tellida 2-3 kutset varuks. Lisakutsete tellimus on 50% kallim. Kutsete tellimuse puhul, kui kogus on alla 15ne, lisandub kujundustasu 20.-
  • Tellitud tööd saab kätte Tartus, Kalevi 15 (I korrus) Dreamlambi kontorist, mujale saadan Smartposti või Omniva vahendusel, postikulu olenemata paki suurusest ja kaalust on 4.-
  • Pärast toodete kättesaamist võib mõistliku aja jooksul esitada pretensiooni. Kui esineb tellitud asjadel minu poolt tehtud trükiviga, valmistan uue toote või kujunduse ning edastan omal kulul. Kui kirjavead olid tellija poolt antud dokumendis või tekstis, maksab paranduste eest tellija.
  • Tellimuse vormistamisel nõustub tellija, et on antud reeglitega tutvunud ning aktsepteerib neid.
  • Üldiste tellimistingimutega saad tutvuda siit.

Email again: