Tellimisinfo

Tellimuse vormistamiseks kirjutage oma soovist e-posti aadressile info@dreamlamb.eu, täitke allolev tellimusvorm või helistage numbril +372 505 6708. Vajadusel saame kokku leppida kohtumise, kus saame täpsustada tellimust või teeme seda e-posti teel.

Kui on kokku lepitud toote, koguse, hinna ja disaini osas, edastan ettemaksuarve 50% ulatuses, kui arve summa on alla 170 euro või tellimuse täitmine toimub 7 tööpäeva jooksul, edastan ettemaksuarve 100% ulatuses. Arve teisele osale lisandub postikulu ning teise osamakse maksab tellija enne toodete postiga saatmist. Soovi korral teen valmis tellimusest foto. Vajadusel teen näidiskutse, mille hind on sõltuvalt kutse keerukusest 8-15.-  Ühe lisakeelega (nt vene või inglise keelne) kutse koostamine maksab 15.- (olenemata kutsete arvust).  

Kutsete puhul ootan teksti osa Wordi failina või  arusaadava e-kirja osana. Saadan valmis kujundatud teksti kinnitamiseks ja kontrollimiseks. Tellija vastutab tema poolt antud failis võimalike esinevate kirjavigade eest. Tekst trükitakse sellisena, nagu see on antud. Omalt poolt pakun vaid teksti välimuse vormingut.
Juhin tähelepanu kuupäevade ja kellaaja õigekirjale: 
reedel, 20. aprillil 2024. a
2. märtsil 2024. a
kell 16.00 
Nimekiri palun koostada täpselt nii, nagu soovite neid näha kutsel. Nimed kirjutada üksteise alla, ilma järjekorra numbrita ning koos soovitud pöördumisega:  
Kallis ema
Kallid Kristi ja Martin
Head Mari ja Meelis
jne.

Soovitan tellida 2-3 kutset varuks ning ühe kutse endale mälestuseks. Lisakutsete tellimus on 50% kallim. Kutsete tellimuse puhul, kui kogus on alla 15ne, lisandub trüki ettevalmistus tasu 15-25.-

Tellitud tööd saab kätte eelneval kokkuleppel Võrus Liiva 11a (II korrus) Dreamlambi stuudiost, mujale saadan Itella Smartposti  vahendusel, postikulu olenemata paki suurusest ja kaalust on 4.- Omniva ja DPD pakiautomaati saadan ainult kliendi vastutusel (kuna pole ilmastikukindlad). Üle 150 euroste tellimuste puhul, mida saab saata pakiautomaadiga, on postikulu tasuta. Suuremõõtmelised pakid saadan Omniva kulleri või Cargobussiga, nende puhul lisandub paki saatmine vastavalt teenusepakkuja hinnakirjale.

Pärast toodete kättesaamist võib mõistliku aja jooksul esitada pretensiooni. Kui esineb tellitud asjadel minu poolt tehtud trükiviga, valmistan uue toote või kujunduse ning edastan omal kulul. Kui kirjavead olid tellija poolt antud dokumendis või tekstis, maksab paranduste eest tellija.
Dreamlambil on õigus kasutada tehtud tööde pilte oma sotsiaalmeedia kanalites ning kodulehel. Juhul kui klient seda ei soovi, tuleb sellest teada anda. 


Tellimuse vormistamisel nõustub tellija, et on antud reeglitega tutvunud ning aktsepteerib neid.
Email again: